טכנולוגיות מתקדמות

  • טכנולוגיות מתקדמות

 

טכנולוגיות מתקדמות מחוללות מהפכה בעולם האסתטיקה ומאפשרות טיפולים מותאמים אישית. טכנולוגיות מתקדמות מעניקות הזדמנות למטופלים ומטופלות לקבל שליטה רבה יותר על ההחלטות האסתטיות שלהם וביכולתן לספק תוצאות מרשימות וטבעיות.

תודות לשילוב טכנולוגיה מתקדמת בתחום האסתטיקה ניתן לא פעם לוותר על הליכים כירורגיים פולשניים הכרוכים בהרדמה מלאה וימי אשפוז או לפחות לעכב או לדחות אותם לפרק זמן משמעותי. אפשר לזרז בעזרת טכנולוגיה מתקדמת תהליכים טבעיים כמו ריפוי והחלמה ולהבטיח חזרה מהירה יותר לשגרה.

נראה כי ההתפתחויות הגדולות ביותר בתחום הטכנולוגי משאירות את חותמן גם על עולם היופי. טכנולוגיות מתקדמות המוכרות לנו מעולם הרפואה וההייטק מאומצות על ידי עולם האסתטיקה ומשתכללות עוד יותר, ומאפשרות טיפולים נטולי כאב, צלקות או תופעות לוואי, המתאימים לכל גווני וסוגי העור.

מגוון טכנולוגיות מתקדמות במרפאות אלה

במרפאות אלה אנו משלבים את חזית הטכנולוגיה ומציעים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים הכוללים טכנולוגיה מתקדמת, ביניהם:

  • טכנולוגיית לייזרטיפולי לייזר המבוססים על טכנולוגיית פוטותרמוליזה סלקטיבית היוצרת גל אור בעל אורך יחיד, מאפשרת טיפול ממוקד, מדויק ונקודתי ומקצרת תהליכים. בעזרת טכנולוגיית מתקדמות כגון לייזר ניתן לטפל בבעור, בנימי דם, בזקיקי השיער, ברקמות ובעודפי שומן ועוד. טכנולוגיית לייזר מטפלת ביעילות באקנה ובצלקות פוסט-אקנה, בצלקות לאחר ניתוחים, בפיגמנטציה, בנימים בולטים באזור הפנים, בקסנטלזמה באזור העיניים, בקרטוזיס פילאריס, היא משמשת כפילינג מכני המביא לחידוש העור והתאים, כמו גם שניתן בעזרתה לבצע סקין טייטניג וטיפולי אנטי אייג'ינג.
  • טכנולוגיית אולטרסאונדטיפול אולטרסאונד לפנים ולכל הגוף מבוסס על טכנולוגיית תדירות קול גבוהה, המזרזת החלמה מניתוחים. טכנולוגיה מתקדמת כמו אולטרסאונד מביאה לריפוי מהיר יותר ומאפשרת לטשטש צלקות. מכשיר האולטרסאונד בטכנולוגיית אימפקט משפר את רמת החדירות של תכשירים, קרמים, סרומים וחומרים מזינים ואם משלבים טיפול אולטרסאונד בסמוך לניתוח פלסטי, ניתן ליהנות מתוצאות הניתוח מהר יותר ולזרז את תהליך ההחלמה כולו.
  • טכנולוגיית גלי רדיו – טיפול גלי רדיו לפנים ולכל הגוף מאפשר ריפוי מהיר יותר של צלקות, טשטוש כתמים ושיפור מרקם העור. טכנולוגיות מתקדמות כמו גלי רדיו מאפשר ריפוי מהיר יותר של צלקות. טכנולוגיות מתקדמות דוגמת גלי רדיו מאפשרות שיפור מראה העור והצלקת ומזרזות תהליכי החלמה לאחר ניתוחים. טיפול בגלי רדיו תורם לתהליך ההחלמה הטבעי מניתוחים, מספק פתרון לבצקות, שטפי דם ונפיחויות פוסט-ניתוחים והוא למעשה משפר עוד יותר את תוצאות הניתוח.

מרפאות אלה, ברשות ד"ר אייל שפירא, מתגאה בשילוב טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך בתחום האסתטיקה והפלסטיקה, והצוות הרפואי ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ רפואי.

 

  • טכנולוגיות מתקדמות

ד”ר אייל שפירא

מרפאות אלה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל. מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים בתחומי האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.