ניתוח הרמת חזה

לאחר הריונות, הנקה, השמנת יתר או הרזיה נוטים השדיים לצנוח ולהראות מרוקנים. המראה מתסכל נשים רבות, בפרט בלבישת בגדי ים, ונשים רבות אף חשות מבוכה וחוסר ביטחון כשהן חושפות שדיים במצבים אינטימיים מול בן הזוג.

ניתוח הרמת חזה מסייע בהחזרת מראה שדיים זקורים, מלאים וצעירים. במידת הצורך ניתן לבצע במסגרת ניתוח הרמת חזה גם הקטנת גודל העטרה (העור הכהה מסביב לפטמה), ובכך לתרום לפרופורציות יפות ואסתטיות יותר בשד.

כשניתוח הרמת החזה מבוצע כהלכה, התוצאות נשמרות במשך שנים, אם כי לאורך הזמן והמשך תהליכי הזדקנות, תיתכן צניחת חזה מחודשת.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא ניתוח הרמת חזה, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

למי מתאים ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים בריאות באופן כללי, והתוצאות הטובות ביותר מושגות בנשים עם שדיים קטנים צנוחים. עקרונית ניתן לבצע ניתוח הרמת חזה בכל הגדלים, אך ככל שהשד קטן יותר אחוזי ההצלחה גדולים יותר.

כפי שמומלץ לבצע ניתוח מתיחת בטן במצב בו משקל הגוף יציב וצפוי להישמר לאורך זמן, כך גם רצוי להתנהל לקראת ניתוח הרמת חזה – ההמלצה לנשים המעוניינות להמשיך ללדת היא בדרך כלל לדחות את מועד הניתוח לסיום פרק הלידות, מכיוון שהריונות ולידות עלולים לגרום לצניחת חזה מחודשת. עם זאת יש להדגיש כי ניתוח הרמת חזה אינו פוגע בהריונות או בהנקה עתידיים.

קיימות מספר שיטות להרמת חזה, אולם הפרוצדורה הנפוצה ביותר היא באמצעות ביצוע חיתוך מסביב לעטרה בלבד (אצל נשים בעלות שדיים קטנים וצניחה מועטה), או בתוספת חתך אנכי לכיוון הקפל שמתחת לשד (נהוג אצל נשים בעלות שדיים גדולים וצניחה מורגשת יותר). דרך החתך סביב העטרה המנתח מבצע את העיצוב המחודש של השד, ועודפי העור מוסרים מתחת לפטמה ולעטרה.

ניתוח הרמת חזה מבוצע בהרדמה כללית. משך ההתאוששות הצפוי הינו ימים ספורים עד שבועיים.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא ניתוח הרמת חזה.

השאירי פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא בנושא ניתוח הרמת חזה

מרפאות אלה

  • טיפולי כירורגיה פלסטית
  • רפואה אסתטית - טיפולים אסתטיים
  • טיפולי פלסטיקה גניקולוגית

שאלות נפוצות

  • האם ניתוח אף אסתטי מסייע לטיפול באלרגיות?
  • האם קיימים מצבים בהם לא מומלץ לעבור ניתוח אף?
  • מהם הסיבוכים האפשריים כתוצאה מניתוח אף?

ניתוח אף אסתטי או רפואי לא נותנים מענה ישיר לאלרגיה, אולם ניתן במהלכם לקטום את קונכיות האף הנוצרות בשל התופעות האלרגיות ולהקל על תופעות הלוואי והקושי הנשימתי הנגרם בעקבותיהם.

לא מומלץ ואף אסור לעבור ניתוח אף במהלך החלמה ממחלה קשה, הצטננות או הופעת הרפס באזור האף והפה. יש לשתף את הרופא המנתח בנוגע ללקיחת תרופות קבועה או נקודתית.

לאחר ניתוח אף ובמהלך תקופת ההחלמה האף וסביבתו יסבלו מנפיחות ואדמומיות שיפחתו בהדרגה. ייתכנו גם דימומים מן האף בימי ההחלמה הראשונים. היה והדימום מתגבר ו/או בלתי פוסק חשוב לפנות לרופא המטפל.