כירורגיה פלסטית

  • טיפולי כירורגיה פלסטית

אנשים רבים רואים בשדרוג המראה של אזור מסוים בפנים או בגוף גורם חשוב להעלאת הביטחון העצמי אשר תורם להרגשה פנימית טובה ומייצר תחושת סיפוק נפלאה.

כירורגיה פלסטית היא תחום התמחות המתמקד בשינוי ו/או שיפור מראה הגוף על ידי שימוש בטכניקות ניתוחיות. בחלק מהמקרים יבוצעו טיפולי כירורגיה פלסטית לשחזור חלקים בגוף שניזוקו מבחינה אסתטית או שהוסרו ויש לשחזרם ואילו במקרים אחרים טיפולים אלה מבוצעים במטרה לשפר את המראה החיצוני.

הצוות המקצועי של רשת מרפאות אלה מתמחה בכל הקשור לטיפולי כירורגיה פלסטית מכל הסוגים. ברשת מרפאות אלה מוצעים מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולי כירורגיה פלסטית לאזורים שונים בפנים וגוף, למטרות שיפור אסתטי וקוסמטי או לשיפור התפקוד הגופני.

מרפאות אלה פועלות בראשות ד”ר אייל שפירא, מבכירי הפלסטיקאים בישראל, ולצדו צוות רופאים מובילים בישראל בתחומים: כירורגיה פלסטית, גניקו-פלסטיקה וכירורגיה משחזרת.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי יחזור אליכם בהקדם.

כיצד מבוצעים טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה?

טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה מבוצעים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית, תוך הקפדה על טיפול ופיקוח מקצועי קפדני, המבטיחים למטופלים תוצאות מעולות וחזרה מהירה לשגרה.

כל לקוח נהנה מיחס אישי וליווי מקצועי צמוד לכל אורך התהליך, וזוכה לטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר לאיכות שירות בלתי מתפשרת, יחס אישי, שקט נפשי וביטחון מלא.

כל טיפול כירורגיה פלסטית מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה הצוות המקצועי של מרפאות אלה לומדים להכיר את צרכי כל לקוח ואת מצבו הגופני, מרגע כניסתו למרפאה, לאורך הפרוצדורה ועד החזרה לשגרה, אנו מלווים כל אחד באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת.

אילו טיפולי כירורגיה פלסטית נעשים במרפאות אלה?

אנו במרפאות אלה מבצעים מגוון טיפולי כירורגיה פלסטית לפנים ולגוף כמו לדוגמא ניתוח שאיבת שומן, ניתוח מתיחת בטן ועוד. לרשימת הטיפולים המלאה הנכם מוזמנים לגלול למטה ולבחור את הטיפול הרצוי לכם.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי יחזור אליכם בהקדם.

ניתוח שאיבת שומן

לפעמים גם אחרי שניסינו את מיטב הדיאטות שונות והקפדנו על אימוני ספורט סדירים, עדיין נותרים אזורים שבהם נותרים עודפים עקשניים המסרבים לעזוב. שאיבת שומן היא טכניקה שנועדה לעזור בעיצוב הגוף ולשפר את מבנהו על ידי סילוק השומן אזורים בגוף שמהם אפשר

קראי עוד > 

עיצוב זרועות

זרועות מדולדלות יכולות להיות תוצאה של עליה או ירידה דרסטית במשקל, או עניין גנטי שמתגבר עם הגיל.
המראה אינו אסתטי אך ניתן לטיפול.בעזרת ניתוח לעיצוב זרועות מסירים את

קראי עוד > 

ניתוח הרמת חזה

לאחר הריונות, הנקה, השמנת יתר או הרזיה נוטים השדיים לצנוח ולהראות מרוקנים. המראה מתסכל נשים רבות, בפרט בלבישת בגדי ים ונשים רבות אף חשובת מבוכה וחוסר ביטחון כשהן חופשות שדיים במצבים אינטימיים מול בן

קראי עוד >

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הוא פרוצדורה אסתטית וותיקה ומוכרת, שנועדה לטפל בסימני הזדקנות, כגון רפיון בעור הפנים, שקעים לצדי האף, עוד מדולדל והצטברות או היעלמות שומן בחצי התחתון של הפנים.

ניתוחי מתיחת פנים מתאימים לנשים או לגברים אשר עור

קראי עוד > 

  • טיפולי כירורגיה פלסטית

ד”ר אייל שפירא

מרפאות אלה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל. מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים בתחומי האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.