טיפול ברקמת הנרתיק בלייזר – הצרת נרתיק בלייזר

עם הגיל, ודאי לאחר הריונות ולידות, חלה אצל נשים רבות היחלשות של הרקמות התומכות ברצפת האגן. תופעה זו פוגמת בהנאה ביחסי המין ואצל נשים רבות גורמת לירידה בביטחון העצמי. טיפול הצרת נרתיק בלייזר כולל חיזוק והידוק הרקמות התומכות ברצפת האגן והצרת קוטר הנרתיק . התוצאה של טיפול הצרת נרתיק בלייזר היא שיפור משמעותי בביטחון וכמובן בתפקוד והנאה מיחסי מין לשני בני הזוג. טיפול זה אינו מתאים לכל אישה ויש להיבדק טרם ההחלטה על הטיפול המתאים. דוגמה לטיפול נוסף כוללות הצרת הנרתיק בניתוח בה מתאפשרת הסרת עודפי עור מיותרים, ותיקון צניחה במידה וקיימות.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא הצרת נרתיק בלייזר, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

Femilift: טכנולוגיה חדישה להצרת והצערת רירית הנרתיק בלייזר

טיפול הצרת נרתיק בלייזר מבוצע בטכנולוגיית הלייזר החדשנית Femilift בידי מנתחים שהוכשרו וקיבלו הסמכה לטיפול בשיטה. טכנולוגיה זו מאפשרת ביצוע טיפול הצרת נרתיק באופן לא פולשני, ללא אשפוז, ללא הרדמה, ללא צלקות וללא כאב. בטיפול Femilift ניתן לבצע הצערה של רקמות התומכות ברצפת האגן שנחלשו וכפועל יוצא לקבל הצרה של הנרתיק. נשים הסובלות מדליפת שתן במאמץ בדרגה קלה, לאחר טיפול כזה, יוכלו להרגיש הטבה במצבן. יתרון נוסף של טיפול הFemilift הוא הצערה של רקמת רירית הנרתיק ושיפור הלחות, טיפול זה יכול לתת פתרון לנשים הסובלות מיובש בנרתיק מסיבות שונות, כגון: אישה שהגיע לגיל הבלות וסובלות מיובש בנרתיק על רקע השינויים ההורמונליים, ונשים צעירות ובוגרות שהחלימו ממחלת הסרטן וסובלות מפגיעה קשה באיכות החיים בגלל תהליך הניוון של רירית הנרתיק, יובש בנרתיק וקושי בקיום יחסי מין על רקע הטיפול הכימוטרפי אותו קיבלו.

כדי להשיג את התוצאות הרצויות בתהליך הצרת והצערת הנרתיק בלייזר נדרשים על פי רוב שלושה טיפולים במרווחים של 3 – 5 שבועות. לFemilift שיעורי הצלחה גבוהים. להשגת תוצאה טובה עוד יותר, ניתן להזריק שומן אשר נשאב ממקומות אחרים בגוף.טיפול הצערת והצרת הנרתיק בלייזר נמשך כ-30 דקות ללא הרדמה וללא צורך בתהליך התאוששות. לאחר הפעולה ההחלמה חזרה לשגרה מתרחשות בתוך זמן קצר מאוד.

השאירי פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא בנושא הצרת נרתיק בלייזר

היתרונות של הצרת והצערת הנרתיק בלייזר

לטיפול הצרת והצערת הנרתיק בלייזר יתרונות רבים, כגון:

1. הצרת נרתיק בלייזר הינה טיפול מקומי, לא פולשני ואינו מותיר צלקות כלל.

2. פעולת הלייזר מעבה את רירית הנרתיק וכתוצאה מכך מייצרת כיווץ והידוק של הרקמות ברצפת האגן ומשפרת את הלחות והרטיבות, בכך משקמת את הנזק המצטבר שנגרם להן עם השנים ובעקבות הלידות, השינויים ההורמונליים ובמיקרים מסוימים עקב טיפולים רפואיים.

3. בדומה לטיפולי אסטתיקה אחרים בלייזר, חום הלייזר מעודד ייצור קולגן ואלסטין ובכך מסייע בחיזוק הרקמות ברצפת האגן ובין היתר גם בשרירי האגן שתומכים בקירות הנרתיק ומכווצים אותם.

4. בין הטיפולים ניתן לחזור לתפקוד מיני מלא 48 שעות לאחר הטיפול.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא הצרת נרתיק בלייזר.

שאלות נפוצות

  • מתי מומלץ לבצע הצרת נרתיק בלייזר?
  • האם הצרת נרתיק בלייזר מטפלת גם בבריחת שתן?
  • מהן תופעות הלוואי הכרוכות בטיפול הצרת נרתיק בלייזר?

תופעת צניחת הנרתיק אמנם אופיינית יותר לסביבות העשור החמישי לחיים, אך יחד עם זאת, לידות (נרתיקיות וקיסריות), שינויים הורמונליים וכו' עשויים להאיץ את התהליך כבר בגיל צעיר יותר. הצרת נרתיק בלייזר נותנת מענה מיידי בגילאים השונים בהם איכות החיים נפגמת כתוצאה מצניחה ורפיון של קירות הנרתיק והתרחבותם, החל מדליפת שתן קלה מאוד בעת מאמץ וכלה בהנאה מיחסי המין ופגיעה ביחסים הזוגיים ובבטחון העצמי עקב כך. מכיוון שמדובר בפעולה פשוטה אשר ניתן לחזור עליה מספר פעמים במהלך החיים, ניתן לבצעה גם אם לא סיימת ללדת וע"י כך לשמר ולשפר את טיב הרשמות לאורך השנים

טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו מטפל באופן ישיר בבריחת שתן, אך כאשר קירות הנרתיק משוקמים והדוקים, הם מסייעים גם בתמיכה בשלפוחית השתן ובשופכה. כך שבאופן עקיף, טיפול הצרת נרתיק בלייזר עשוי לסייע במידת מה בבריחת שתן, בעיקר כאשר מדובר בבריחת שתן קלה. במקרים אלו, פיזיותרפיית ביו פידבק ותרגילים יום יומיים מוחלפים בפעולה פשוטה ולא כואבת שדורשת תחוזקה אחת לשנה – שנה וחצי. יחד עם זאת, במקרים של בריחת שתן משמעותית, מומלץ לטפל בכך באופן ישיר וממוקד, בד"כ ע"י ניתוח.

כעקרון, טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו כרוך בתופעות לוואי כלשהן למעט צריבה קלה בעת הטיפול עצמו.
מיד לאחר הטיפול ישנה הפרשה קלה מהנרתיק שחולפת כעבור 24 – 48 שעות. המשמעות היא שניתן לחזור לתפקוד רגיל מיד לאחר הטיפול ולפעילות מינית כעבור 48 שעות, אך תמיד טוב להיות קשובות לגוף ולאותותיו.

מרפאות אלה

  • טיפולי כירורגיה פלסטית
  • רפואה אסתטית - טיפולים אסתטיים
  • טיפולי פלסטיקה גניקולוגית