שחזור קרום הבתולין

קרום הבתולין הוא ממברנה הממוקמת בכניסה לנרתיק. טרם קיום יחסי מין הממברנה שלמה. פגיעה בממברנה ללא קיום יחסי מין עלולה להיגרם גם כתוצאה מפעילות גופנית מאומצת כגון רכיבת סוסים או רכיבה על אופניים, חבלה באזור או אוננות.

שחזור קרום הבתולין מיועד לנשים שקרום הבתולין שלהם נפגע והן מעוניינות בשחזורו.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא איחוי קרום הבתולין / שחזור קרום הבתולין מחיר, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

מדוע נשים מבקשות לשחזר את קרום הבתולין?

בין אם מדובר בצורך הנשען על מניעים אישיים או מניעים תרבותיים, ניתוח המיועד לשחזור קרום הבתולין הוא ניתוח אשר בו לצד ההיבטים והמוכנות הפיזיים נדרשת רגישות רבה של המנתח והצוות המטפל וזאת לצד דיסקרטיות מלאה, וללא שיפוטיות בכל סיטואציה.

נשים רבות רוצות לדעת מה תהיה ההרגשה בעת קיום מגע מיני לאחר שחזור של קרום הבתולין, וחשוב לדעת כי מדובר בפעולה כירורגית אשר למעשה משיבה את המצב לקדמותו ללא כל צלקות, סימנים או אמצעי זיהוי להתערבות הכירורגית. התחושה הפיזית הן של האישה והן של הגבר בעת קיום יחסי מין בפעם הראשונה לאחר הניתוח תהיה טבעית, לרבות כאב החדירה והדימום שעשוי להתלוות אליה

השאירי פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא בנושא שחזור קרום הבתולין (איחוי קרום הבתולין)

כיצד נעשה שחזור קרום הבתולין?

הטיפול לשחזור קרום הבתולין הוא חד פעמי וקצר, אינו מלווה בתופעות לוואי ואינו מצריך אשפוז. שחזור קרום הבתולין נעשה בניתוח קצר ופשוט, תוך שימוש בתפרים פנימיים עדינים הנספגים מאליהם. בסוף הטיפול לא נותרת צלקת או כל סימן אחר לשחזור.

כמו כן, שחזור קרום הבתולין אינו פוגע במעבר דימום בזמן מחזור. בטווח של ימים ספורים מהטיפול ניתן לקיים יחסי מין, ואת ובן זוגך תחושו ככל זוג המקיים יחסים בפעם הראשונה. בעת קיום יחסי מין ראשונים הקרום ייקרע וידמם.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא שחזור קרום הבתולין.

אופי הניתוח לאיחוי קרום הבתולין ותקופת ההחלמה

ניתוח לאיחוי קרום הבתולין אורך כשעה ומתבצע ויכול להתבצע בהרדמה מקומית עם טישטוש או בהרדמה כללית. התפרים המסייעים ביצירת האיחוי הם תפרים הנמסים ונעלמים בגוף מקץ ימים ספורים ואינם נדרשים לביקורת או הסרה בהמשך.

בקרום הבתולין שזוכה לאיחוי מחודש ובאזור הווגינלי כולו תהיה רגישות קלה בימים הראשונים שלאחר הניתוח, אולם רגישות זו תתפוגג לאטה והאישה תזכה להחלמה מלאה ותחושה טבעית ונינוחה מקץ ימים בודדים.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, מביא את החדשנות הטכנולוגית המתקדמת ביותר לצד ניסיון וידע רב בתחום הפלסטיקה, האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ותחומי טיפול רבים נוספים. צוות המרפאה המקצועי והמסור ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי גם בנושא שחזור קרום הבתולין.

שחזור קרום הבתולין - מחיר

למרפאות אלה ניסיון רב בניתוחי שחזור קרום הבתולין, והעובדה כי כיום יותר מתמיד קיים שיח פתוח בנושא, מביא אל מרפאות אלה מטופלות רבות – נשים וגם נערות המעוניינות לעבור הליך לאיחוי קרום הבתולין. המודעות לנושא ולכך שקיים פתרון פשוט יחסית עבור נשים, מקלים מאד על החווייה הרגשית שלעיתים מלווה את המטופלת, ובאשר לשחזור קרום הבתולין ולמחיר הנהוג – הוא נע בין 5,000 ש”ח ל- 12,000 ש”ח.

איחוי קרום הבתולין – דיסקרטיות ושמירה על פרטיות 

הבחירה לעבור הליך של שחזור קרום הבתולין כרוך לרוב בצורך לשמור את העניין בחדרי חדרים ובסודיות מוחלטת. אנו במרפאות אלה מודעים לרגישות סביב הנושא, ומלווים את המטופלות שלנו לאורך התהליך החל משיחת הייעוץ וההיכרות הראשונית, ומקפידים לשמור על דיסקרטיות מלאה ועל פרטיותן של המטופלות שלנו.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא איחוי קרום הבתולין / שחזור קרום הבתולין מחיר, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

מרפאות אלה

  • טיפולי כירורגיה פלסטית
  • רפואה אסתטית - טיפולים אסתטיים
  • טיפולי פלסטיקה גניקולוגית

שאלות נפוצות

  • תוך כמה זמן ניתן לקיים יחסי מין לאחר שחזור קרום הבתולין?
  • האם ניתן יהיה להבחין בשחזור קרום הבתולין?
  • האם שחזור קרום הבתולין כרוך בתופעות לוואי כלשהן?

ניתן לחזור לקיים יחסי מין כבר מספר ימים לאחר הניתוח ובתנאי שהמקום החלים לחלוטין.

למראית עין לא ניתן יהיה להבחין בשום שינוי. השינוי יבוא לידי ביטוי רק בקיום יחסי המין לאחר השחזור, בו ההרגשה תוכל להיות כמו בקיום יחסי מין בפעם הראשונה.

שחזור קרום הבתולין בדרך כלל אינו כרוך בתופעות לוואי כלשהן אך ייתכן שיופיע כאב באזור השחזור בתקופת ההחלמה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן