תיקון אזור הדגדגן

דגדגן שגדל לממדים לא פרופורציונליים, מכוסה עודפי עור, או כזה שמאופיין במראה שאינו סימטרי עלול לגרום לחוסר נוחות ולדימוי גוף בעייתי. נשים רבות שחוות את התופעה חשות בושה והמנעות מקיום יחסי מין, או בלבוש בגדים הדוקים. פגמים אלה בדגדגן יכולים להיגרם כתוצאה משינויים הורמונליים, משינויי משקל דרסטיים, או מסיבות גנטיות.

למי מיועד תיקון אזור הדגדגן?

לכל אישה אשר מרגישה אי נוחות ביחסים אינטימיים עם בן הזוג, ואשר נובעת מפגם כלשהוא באזור הדגדגן. אי נוחות כתוצאה מפגם באזור הדגדגן עלולה לגרום לתחושות קשות ואף להשפיע על הבטחון העצמי. מפתיע לגלות עד כמה תיקון אזור הדגדגן פשוט ואינו כרוך בפרוצדורה מסובכת, ועד כמה ההליך נגיש לכולן. נשים רבות אשר עברו את ההליך נהנות משיפור הביטחון העצמי ומעלייה באיכות החיים האינטימיים שלהן.

מה חשוב לדעת לגבי תיקון אזור הדגדגן?

לנשים אשר חשות מבוכה לגבי הנושא חשוב להדגיש כי תיקון אזור הדגדגן נדרש מסיבות שונות – לעיתים נוצר מצב בו יש קפל עור המכסה את הדגדגן באופן המונע את גירויו בעת קיום יחסים, במקרים אחרים ייתכן גודל או מבנה א-נורמלי וא-סימטרי של אזור הדגדגן אם מסיבה מולדת ואם כתוצאה מטראומה.
נשים אשר מרגישות כי מצבן באזור הדגדגן פוגע באיכות החיים שלהן ומייצר אצלן אי נוחות מכל סיבה שהיא – חשוב שידעו כי המצב הפיך ובר תיקון.

כיצד מתבצע תיקון אזור הדגדגן?

תיקון הדגדגן המבוצע בניתוח פשוט מחזיר לאזור את המראה האסתטי שלו, ובתוך זמן קצר מסיומו ניתן לחזור לפעילות שגרתית.
הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית ודיסקרטית בנושא תיקון אזור הדגדגן, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי יחזור אליכם בהקדם.

השאירי פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא בנושא תיקון אזור הדגדגן

מרפאות אלה

  • טיפולי כירורגיה פלסטית
  • רפואה אסתטית - טיפולים אסתטיים
  • טיפולי פלסטיקה גניקולוגית