ד"ר אייל שפירא

ד”ר אייל שפירא, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן, הוא מנתח פלסטי מומחה בכירורגיה פלסטית מהמובילים בתחום זה ובעל שם בקהילייה הרפואית בעולם ובישראל.

ד"ר אייל שפירא

מידע על ד”ר אייל שפירא

ד”ר אייל שפירא שותף למיזמים חדשניים בתחום הטיפול בפצע בבית החולים אסף הרופא ובעל התמחויות נוספות בתחומי פלסטיקה גניקולוגיתשאיבת שומן ובתחומי כירורגיה פלסטית נוספים.

דר שפירא אייל נשוי ואב לשניים, למד רפואה באוניברסיטת סמלוואיס, בהונגריה, והתמחה בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי ע”ש סוראסקי (ביה”ח איכילוב) בתל אביב, שם היה ד”ר שפירא שותף להקמת מרפאת הפצע של בית החולים איכילוב ולניהולה.

במשך השנים העמיק ד”ר אייל שפירא את מומחיותו בתחום הטיפול בפצע, וכיום הוא מנהל את מערך הפצע והכיב הכרוני של בית החולים אסף הרופא בצריפין ומרכז את פעילותו הרב-תחומית של המערך. בנוסף, ד”ר אייל שפירא שותף מקצועי לפעילות המחלקה האורתופדית ומרפאת כף הרגל הסוכרתית.

לד”ר אייל שפירא מומחיות נרחבת בתחומים שונים, לרבות רפואת תא לחץ, שאיבת שומן בטכניקות שונות (לייזר, VASER,BODYJET), גניקו-פלסטיקה ועוד.

בנוסף לעיסוקיו כרופא, ד״ר אייל שפירא משמש כיועץ מומחה לחברת Alma Lasers הבינלאומית ושותף לפיתוח אפליקציות חדשות בתחום הלייזר הרפואי.

הקמת מרפאות אלה היא שלב נוסף בהגשמת חזונו המקצועי של ד”ר אייל שפירא, ומביאה לידי ביטוי את תפיסתו ההוליסטית של דר שפירא אייל המציבה את האדם המטופל במרכז העשייה ומעניקה לו מגוון פתרונות, תחת קורת גג אחת.

השאירו פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא

ד”ר אייל שפירא

מרפאות אלה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל. מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים בתחומי האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.