מתיחת בטן היקפית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

מתיחת בטן היקפית (הנקראת גם: בודי ליפט -Body lift ) מספקת פתרון נהדר לנשים וגברים הסובלים מעודפי עור ומצבורי שומן באזור הבטן, הירכיים והישבן. ניתוח בטן היקפית מחטב את הגוף ומשיב לו את הקימורים הטבעיים שאבדו, ובמהלכו מותחים את הבטן, מעניקים אפקט של הרמה לישבן, שואבים שומן עודף, מעצבים-מחדש ומהדקים את ההיקפים.

 
תמונות לפני ואחרי מתיחת בטן היקפית במרפאות אלה
תמונות לפני ואחרי מתיחת בטן היקפית – במרפאות אלה

באילו מצבים מבצעים מתיחת בטן היקפית?

מתיחת בטן היקפית מתאימה למצבים בהם יש מחד הצטברות של עור, שומן עודף וקפלים באזור הבטן, הירכיים והעכוז ומאידך חלה גם התרוקנות וצניחה של העור עקב תנודות במשקל דוגמת דיאטות או ניתוחים בריאטריים, כתוצאה מלידות והריוניות ולעיתים עקב נתונים גנטיים. כל אלו גורמים להצטברות שומן, צניחה של העור והופעת עור עודף ומדולדל.
במקרים כאלו דיאטות ופעילות גופנית לא מספיקות ולא מצליחות להוביל לתוצאות המיוחלות, כך שהדרך האידיאלית לחטב את האזור היא באמצעות מתיחת בטן היקפית.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא ניתוח מתיחת בטן היקפית, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

מתיחת בטן היקפית במרפאות אלה

מהי מתיחת בטן היקפית?

ניתוח מתיחת בטן היקפית הוא מורכב וכולל מספר פרוצדורות הנערכות באותו ההליך – סימולטנית. במהלך ניתוח בטן היקפית משלב הכירורג הפלסטי בין שאיבת שומן לבין ניתוח מתיחת בטן קלאסי. הכירורג מסיר את מצבורי השומן מהבטן, מהישבן והירכיים הצידיות. לאחר מכן, המטופלים מושכבים על גבם והכירורג מהדק את שרירי הבטן וכך משטח אותה. לבסוף, מושכבים המטופלים על ביטנם כדי לבצע את אותה פעולת הידוק ולהיפטר מהשומן הגבי.

תמונות לפני ואחרי מתיחת בטן היקפית
תמונות לפני ואחרי מתיחת בטן היקפית במרפאות אלה

 

ניתוח בטן היקפית נערך תחת הרדמה כללית מלאה ומשך זמן הניתוח נע בין 3 שעות ל 5 שעות, תלוי במורכבות האינדיבידואלית של ההליך במטופל, כמות עודפי העור והצטברות השומן. לאחר מתיחת בטן היקפית יש להישאר לאשפוז לילה לצורך השגחה רפואית, ואת תוצאות מתיחת בטן היקפית רואים מיד לאחר הניתוח והן ממשיכות להשתפר חודשים רבים אחרי הניתוח.

למי מתאימה מתיחת בטן היקפית?

ניתוח מתיחת בטן היקפית מתאים לאנשים שבריאותם הכללית טובה ועברו את כל הבדיקות המקדימות בהצלחה.
ניתוח בטן היקפית אינו מתאים לאנשים שמשקל גופם אינו יציב לאורך זמן. מטופלים שעברו ניתוח בריאטרי נדרשים להמתין שנתיים ממועד הניתוח ורק אז הם יכולים לעבור ניתוח מתיחת בטן היקפית, ואנשים שחוו תנודות משמעותיות במשקל מסיבות אחרות נדרשים לעמוד במשקל גוף יציב במשך 6 חודשים ברצף.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא ניתוח מתיחת בטן.
לקביעת פגישת ייעוץ אישית בנושא ניתוח מתיחת בטן היקפית, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי של מרפאות אלה יחזור אליכם בהקדם.

עוד מהבלוג שלנו

ד”ר אייל שפירא

מרפאות אלה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל. מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים בתחומי האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.