חוטי אפטוס

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

חוטי אפטוס הם אחת משיטות הטיפול הנפוצות להצערת עור הפנים ולמעשה החוט המקורי שהיווה פריצת דרך בכל הקשור לטיפולים של הרמת רקמת הפנים ללא ניתוח.

ד”ר אייל שפריא מסביר שהחוטים בנויים בצורה שדומה לחוטי תיל, יש להם קוצים ומחדירים את אותם חוטים לרקמת הפנים, כאשר הקוצים סגורים. כשהקוצים נפתחים האפקט מאפשר להרים את רקמת העור שנפלה, ללא צורך בחתכים או ניתוח.

התהליך נעשה במרפאה, תחת הרדמה מקומית.

האם חוטי אפטוס מתאימים לאישה שצריכה לעבור מתיחת פנים?

לא בהכרח, עונה ד”ר אייל שפירא. “כמובן שלכל טיפול יש אינדיקציות לצד המגבלות של כל מטופל/ת שצריכים לעבור בדיקה מקיפה ולבחון מה מפריע להם ואז למצוא את הפתרון המתאים”. שפירא מציין שיש מספר פתרונות בכדי ליצור אפקט של הצערת עור הפנים, מצד אחד הזרקות ומהקצה השני ניתוח מתיחת פנים.

אך לא כולם מעוניינים או מתאימים לניתוח ולכן חוטי אפטוס מהווים פתרון ביניים.

הטיפולים הנפוצים הם להרמת גבות, כריות השומן של הלחי, אזור הצוואר וקו הלסת.

מתי רואים תוצאות?

את התוצאות אפשר לראות מיד אחרי הפעולה, אך לפעמים יש שטפי דם, בצקות ונפיחות וצריך להתכונן לכך. עם זאת ההחלמה היא קצרה יחסית ותופעות הלוואי חולפות תוך מספר ימים.עוד מהבלוג שלנו

חוטי אפטוס
כתבות

חוטי אפטוס

https://youtu.be/nGH-309i5dQ חוטי אפטוס הם אחת משיטות הטיפול הנפוצות להצערת עור הפנים ולמעשה

קרא עוד »

ד”ר אייל שפירא

מרפאות אלה לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי המנתחים הפלסטיים בישראל. מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים בתחומי האסתטיקה הרפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.