תתאהבו בעצמכם מחדש

מרפאות אלה לטיפולי רפואה אסתטית הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי הפלסטיקאים בישראל.

מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול פתרונות וטיפולים אסתטיים בתחומי כירורגיה פלסטית, אסתטיקה רפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.

על פי התפיסה הטיפולית שמוביל ד”ר אייל שפירא, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן, אתם הלקוחות מצויים במרכז העשייה.

החזון שלנו הוא לשדרג לכם את איכות החיים, באמצעות מגוון פתרונות אסתטיים שיגרמו לכם להרגיש נפלא, ישפרו לכם את ההרגשה האישית ויחזירו לכם את תחושת הסיפוק וההנאה מעצמכם לאורך זמן.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית אודות הטיפולים והשירותים המתבצעים במרפאות אלה, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי יחזור אליכם בהקדם.

אנחנו וצוות הרופאים שלנו עומדים כאן לרשותכם, כדי להתאים עבורכם באופן המדויק והנכון ביותר את הטיפול או את חבילת הטיפולים המיטבית.

לשם כך, כל תהליך טיפולי מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה אנו לומדים להכיר את הצרכים וההעדפות האישיות שלכם ומקבלים מכם מידע על מצבכם הפיזיולוגי.

מרגע כניסתכם למרפאה, לאורך הטיפול ועד לקבלת התוצאה הרצויה, אנו מלווים אתכם באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת.

כל הטיפולים במרפאות אלה מבוצעים בידי הרופאים הבכירים ביותר בישראל בתחום הפלסטיקה והרפואה האסתטית, תוך הקפדה על רמות שירות ומקצועיות ללא פשרות ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים. כל סוגי הטיפולים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ומבוססים על הפורמולות והתכשירים האיכותיים ביותר הקיימים והמאושרים ע״י ה – fda וה ce. וכולם מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.

הודות לצוות המומחים שלנו ובזכות טיפול רפואי ופיקוח מקצועי קפדני, נהנים לקוחותינו משביעות רצון גבוהה ביותר וחוזרים במהירות לשגרת חייהם.

לקביעת פגישת ייעוץ אישית אודות הטיפולים והשירותים המתבצעים במרפאות אלה, השאירו פרטים כעת בדף צור קשר ונציג הצוות המקצועי יחזור אליכם בהקדם.

השאירי פרטים עכשיו לייעוץ עם ד"ר אייל שפירא

ד”ר אייל שפירא

מומחה בכירורגיה פלסטית מייסד "מרפאות אלה" והעומד בראשן

ד"ר מתן שרף

מומחה בכירורגיה פלסטית

קייסי גולדמן

טכנאית לייזרים וטכנולוגיות מתקדמות

סיון בריל

יועצת ראשית

מרפאות אלה

  • טיפולי כירורגיה פלסטית
  • רפואה אסתטית - טיפולים אסתטיים
  • טיפולי פלסטיקה גניקולוגית