הצרת נרתיק בלייזר

הצרת נרתיק בלייזר

הצרת נרתיק בלייזר

עם הגיל, וודאי לאחר הריונות ולידות, חלה אצל נשים רבות היחלשות של הרקמות התומכות ברצפת האגן. תופעה זו פוגמת בהנאה מיחסי מין ואצל נשים רבות גורמת לירידה בביטחון העצמי. טיפול הצרת נרתיק בלייזר כולל חיזוק והידוק הרקמות התומכות ברצפת האגן, הסרת עודפי עור מיותרים, הצרת קוטר הנרתיק ותיקון צניחות במידה וקיימות. התוצאה של טיפול הצרת נרתיק בלייזר היא שיפור משמעותי בביטחון וכמובן בתפקוד והנאה מיחסי מין לשני בני הזוג.

 

Femilift: טכנולוגיה חדישה להצרת נרתיק בלייזר

טיפול הצרת נרתיק בלייזר מבוצע בטכנולוגיית הלייזר החדשנית Femilift בידי מנתחים שהוכשרו וקיבלו הסמכה לטיפול בשיטה. טכנולוגיה זו מאפשרת ביצוע הטיפול הצרת נרתיק באופן לא פולשני, ללא אשפוז, ללא הרדמה, ללא צלקות וללא כאב. באמצעותה ניתן לבצע תיקון של רקמות התומכות ברצפת האגן שנחלשו והצרת הנרתיק. נשים הסובלות מדליפת שתן במאמץ, לאחר טיפול כזה, יוכלו להרגיש הטבה במצבן אם כי הטיפול עדיין לא הוכח כטיפול בבעיית דליפת השתן.

כדי להשיג את התוצאות הרצויות בתהליך הצרת נרתיק בלייזר, נדרשים על פי רוב שלושה טיפולים במרווחים של 3 – 5 שבועות. לשיטה שיעורי הצלחה גבוהים ביותר. להשגת תוצאה טובה עוד יותר, ניתן להזריק שומן אשר נשאב ממקומות אחרים בגוף.

טיפול הצרת נרתיק בלייזר נמשך כ-30 דקות ללא הרדמה וללא צורך בתהליך החלמה והתאוששות.

 

היתרונות של הצרת נרתיק בלייזר

לטיפול הצרת נרתיק בלייזר יתרונות רבים, כגון:

1. הצרת נרתיק בלייזר הינה טיפול מקומי, לא פולשני ואינו מותיר צלקות כלל.

2. פעולת הלייזר ממצקת את הרקמה הנמצאת מתחת לשופכה ומקבצת את הנרתיק ועל ידי כך משקמת את הנזק המצטבר שנגרם לו עם השנים.

3. בדומה לטיפולי אסטתיקה אחרים בלייזר, חום הלייזר מעודד הפרשת קולגן ובכך מסייע בחיזוק הרקמות המקומיות.

4. ניתן לחזור לתפקוד מיני מלא ללא תקופת החלמה.

 

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי בנושא הצרת נרתיק בלייזר.

תופעת צניחת הנרתיק אמנם אופיינית יותר לסביבות העשור החמישי לחיים, אך יחד עם זאת, לידות (נרתיקיות וקיסריות), שינויים הורמונליים וכו' עשויים להאיץ את התהליך כבר לקראת גיל 40. הצרת נרתיק בלייזר נותנת מענה מיידי בגילאים אילו כאשר איכות החיים נפגמת כתוצאה מצניחת קירות הנרתיק והתרחבות קירותיו, החל מדליפת שתן קלה מאוד בעת מאמץ וכלה בהנאה מיחסי המין ופגיעה ביחסים הזוגיים ובבטחון העצמי עקב כך. בכל מקרה, הצרת נרתיק בלייזר מומלץ לבצע רק לאחר סיום כל הלידות.


טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו מטפל באופן ישיר ומוכח בבריחת שתן, אך כאשר קירות הנרתיק משוקמים והדוקים, הם מסייעים גם בתמיכה בשלפוחית השתן. כך שבאופן עקיף, טיפול הצרת נרתיק בלייזר עשוי לסייע במידת מה בבריחת שתן. יחד עם זאת, במקרים של בריחת שתן משמעותית, מומלץ לטפל בכך באופן ישיר וממוקד.
שאיבת שומן


כעקרון, טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו כרוך בתופעות לוואי כלשהן למעט צריבה קלה בעת הטיפול עצמו. המשמעות היא שניתן לחזור לתפקוד רגיל מיד לאחר הטיפול, אך תמיד טוב להיות קשובות לגוף ולאותותיו.

שאלות נפוצות