מתרשמת ורושמת

להתאהב בעצמך מחדש

%d7%93%d7%a0%d7%94נשים ,קצב החיים דורש מאיתנו כ”כ הרבה ,להיות אישה ,אמא, בת וכל אחד מאלה דורש את היחס הראוי והמגיע לו, אתם חושבים שסתם חוגגים לנו יום האהבה, יום האם ויום האישה הבינלאומי??!!!
אבל כדרך הטבע ,כוח הגרביטציה לא פוסח עלינו והגוף שלנו “נפגע” עיקרי ,פגיעה שגורמת לפעמים לחוסר בטחון, בעידן של ימינו ניתוחים אסתטיים מאוד מקובלים ואפילו מאוד זמינים ונגישים, אבל יש אנשים כמוני למשל, שמאוד פוחדים רק מלשמוע את המילה ניתוח, שלא תטעו ,אני ממש לא נגד ואפילו בעד ,אבל אני תמיד מחסירה נשימה או שתיים רק מלראות או לחשוב על מחטים וסכינים.
אבל ניתוחים אסתטים כרוכים בהוצאה כספית גבוהה לפעמים, ולא כולנו ,אלפיון עליון. מעכשיו את יכולה להרשות לעצמך, במרפאות אלה ,מציעות מגוון טיפולים אסתטיים תחת קורת גג אחת, מתוך רצון לשדרג את ההרגשה האישית שלך ולהחזיר את תחושת הסיפוק והביטחון בעצמך, מה גם שהאווירה השלווה והרגועה מפחיתה ומורידה מהמתח שלפני, אני כבר גיבשתי החלטה, כשאצטרך ,אעשה זאת רק במרפאת אלה.

במרפאה מכלול פתרונות וטיפולים אסתטיים בתחומי הכירורגיה הפלסטית, אסתטיקה רפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד….

כירורגיה פלסטית-שאיבות שומן, מתיחת בטן, ניתוחי עפעפיים, ניתוחי אוזניים, עיצוב ירכיים,מתיחת פנים, הגדלת חזה, הקטנה ועוד….

פלסטיקה גניקולוגית-שחזור קרום בתולין, הצרת נרתיק+יובש בנרתיק, שיקום רצפת אגן ועוד.

רפואה אסתטית-טיפול בפיגמנטציה בלייזר, מזותרפיה, בוטוקס, טיפול בהזעת יתר, טיפול בחוטים, טיפול בחוטי אפטוס, חומצה היאלרונית למילוי קמטים למילוי נפחים,מילוי ועיבוי שפתיים ועד. במרפאת אלה, שאיבת השומן נעשית בלייזר ,מי שייסד את המרפאה הינו ד”ר אייל שפירא, שהיה שותף לפיתוח המכשיר עם חברת אלמה לייזר-מה שמקטין היווצרות צלקות לאחר שאיבה.

מרפאת אלה-היא נקודת המפגש בין רפואה לאומנות!!!
המרפאה והצוות מאוד מזמינים, הכול מטופח ואסתטי.

לפוסט בבלוג לחץ כאן

 

 

Share The Story