טיפולי כירורגיה פלסטית

טיפולי כירורגיה פלסטית מקנים שינוי אסתטי המהווה נקודת מפנה בחיים

p

אנשים רבים רואים בשדרוג המראה של אזור מסוים בפנים או בגוף גורם חשוב להעלאת הביטחון העצמי אשר תורם להרגשה פנימית טובה ומייצר תחושת סיפוק נפלאה.

כירורגיה פלסטית היא תחום התמחות המתמקד בשינוי ו/או שיפור מראה הגוף על ידי שימוש בטכניקות ניתוחיות. בחלק מהמקרים יבוצעו טיפולי כירורגיה פלסטית לשחזור חלקים בגוף שניזוקו מבחינה אסתטית או שהוסרו ויש לשחזרם ואילו במקרים אחרים טיפולים אלה מבוצעים במטרה לשפר את המראה החיצוני.

הצוות המקצועי של רשת מרפאות אלה מתמחה בכל הקשור לטיפולי כירורגיה פלסטית מכל הסוגים. ברשת מרפאות אלה מוצעים מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולי כירורגיה פלסטית לאזורים שונים בפנים וגוף, למטרות שיפור אסתטי וקוסמטי או לשיפור התפקוד הגופני.

מרפאות אלה פועלות בראשות ד”ר אייל שפירא, מבכירי הפלסטיקאים בישראל, ולצדו צוות רופאים מובילים בישראל בתחומים: כירורגיה פלסטית, גניקו-פלסטיקה וכירורגיה משחזרת.

כיצד מבוצעים טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה?

טיפולי כירורגיה פלסטית במרפאות אלה מבוצעים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית, תוך הקפדה על טיפול ופיקוח מקצועי קפדני, המבטיחים למטופלים תוצאות מעולות וחזרה מהירה לשגרה.

כל לקוח נהנה מיחס אישי וליווי מקצועי צמוד לכל אורך התהליך, וזוכה לטיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר לאיכות שירות בלתי מתפשרת, יחס אישי, שקט נפשי וביטחון מלא.

כל טיפול כירורגיה פלסטית מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה הצוות המקצועי של מרפאות אלה לומדים להכיר את צרכי כל לקוח ואת מצבו הגופני, מרגע כניסתו למרפאה, לאורך הפרוצדורה ועד החזרה לשגרה, אנו מלווים כל אחד באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת.

אילו טיפולי כירורגיה פלסטית נעשים במרפאות אלה?

אנו במרפאות אלה מבצעים מגוון טיפולי כירורגיה פלסטית לפנים ולגוף. לרשימת הטיפולים המלאה הנכם מוזמנים לגלול למטה ולבחור את הטיפול הרצוי לכם. לקביעת פגישת ייעוץ עם צוות המומחים שלנו צרו קשר בטלפון או באמצעות דף הצור קשר.

ניתוח אוזניים

ניתוחי אוזניים נועדו לתקן אוזניים בולטות או גדולות באופן שאינו פרופורציונלי לגולגולת או לפנים והם כוללים הצמדת אוזניים לקרקפת ואוזניים או הקטנת אוזניים גדולות.

ניתן לבצע ניתוח אוזניים בכל גיל, ללא חשש, אולם ניתן מכיוון שהאוזניים מגיעות לשיא התפתחותן בגילאים מוקדמים יחסית (גילאי 4 – 6). ניתוחי אוזניים מבוצעים לרוב בגילאים 4 – 14, כדי למזער ככל האפשר חוסר הביטחון או תחושת דחיה חברתית אצל ילדים.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח אף

ניתוחי אף נחלקים לסוגים שונים, חלקם רפואיים (כגון תיקון מחיצות) אך חלקם הגדול מבוצע מטעמים אסתטיים ומסייעים לאנשים אשר אינם שבעי רצון ממבנה האף שלהם לשפר את המראה.

בניתוחי אף ניתן להגדיל או להקטין את האף, לשנות את הזווית בין האף לשפה, לתקן סטיות במחיצות האף,

להסיר גבנון בולט, לעצב את קצה האף, ליצור שקט בשורש האף או להקטין את הקונכיות (SMR).

ניתוחי אף מתאימים לאנשים במצב בריאות כללי תקין, בעלי בגרות נפשית וציפיות ריאליות. ניתן לנתח נערות מעל גיל 15.5 ואצל נערים מעל גיל 16 מהסיבה שהאף מתפתח וצומח בגיל הנעורים.

בשונה מניתוחים באזורים אחרים בגוף, יש להביא בחשבון שניתוחי אף יכולים לשנות את מראה הפנים בצורה משמעותית. לכן, קרוב לוודאי שיגררו תגובות מהסביבה ועליכם להיערך לכך ולזכור שזהו חלק טבעי בתהליך.

אחד היתרונות של ניתוחים אסתטיים באף הוא שבנוסף לפתרון האסתטי ניתן לפתור במקביל בעיות רפואיות כגון תיקון מחיצות המפריעות לנשימה, לכן כדאי לבדוק אם יש צורך בכך.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית משך ההתאוששות הצפוי עד כשבועיים

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

עיצוב ירכיים / שאיבת שומן בירכיים

ירכיים עם עודפי שומן ועור עקשניים ולא פרופורציונליים, כאלה שאינם מגיבים לספורט או לדיאטה, כאלה שנוצרים לאחר ירידה מהירה ודרסטית במשקל, או מתפתחים כתוצאה מנטייה גנטית גם ללא משקל עודף יכולים להוות מטרד ותסכול, בעיקר עבור נשים.

ניתוח לעיצוב הירכיים מסייע להיפטר מעודפי שומן ועור באזור הירכיים, ומעניק לגוף מראה פרופורציונאלי ואסתטי יותר. לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.

הניתוח מבוצע בהרדמה מלאה, ובמהלכו נעשה חתך לאורך המפשעה (ולרוב גם בחלק הפנימי של הירך), בדרך כלל בין המפשעה לברך. מיקום החתך ואופיו משמעותיים, שכן הם ישפיעו על הצלקת שתיוותר ועל מיקומה העתידי. זהו ניתוח שלעתים קרובות נכלל בניתוח שאיבת שומן, שכן הוא מסייע לעיצוב הירך הקדמית.

לאחר הניתוח נותרות צלקות שמחלימות ומיטשטשות עם הזמן בהתאם למאפייניי ההחלמה של המטופל או המטופלת.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

עיצוב זרועות

זרועות מדולדלות יכולות להיות תוצאה של עליה או ירידה דרסטית במשקל, או עניין גנטי שמתגבר עם הגיל.
המראה אינו אסתטי אך ניתן לטיפול.

בעזרת ניתוח לעיצוב זרועות מסירים את העור המדולדל בחלק הזרוע שבין הכתף למרפק. הניתוח משיג תוצאות טובות בדרך כלל, אולם חשוב לשמור על ציפיות ריאליות. לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.

לאחר הניתוח נותרות צלקות שמחלימות ומיטשטשות עם הזמן בהתאם למאפייניי ההחלמה של המטופל או המטופלת.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים הוא פרוצדורה אסתטית וותיקה ומוכרת, שנועדה לטפל בסימני הזדקנות, כגון רפיון בעור הפנים, שקעים לצדי האף, עוד מדולדל והצטברות או היעלמות שומן בחצי התחתון של הפנים.

ניתוחי מתיחת פנים מתאימים לנשים או לגברים אשר עור פניהם וצווארם החל לצנוח, אך הוא עדיין במצב אלסטי וגמיש. כמו כן, תוצאות טובות יושגו אצל מנותחים בעלי מבנה עצמות פנים מוגדר.

רוב המטופלים במתיחת פנים הם בגילאי 40 עד 70 לחייהם, אם כי ניתן לבצע את הניתוח ולהשיג תוצאות טובות גם במטופלים מבוגרים יותר.

ניתוחי מתיחת פנים לא נועדו לשנות את המראה הכללי של המטופל, ואין ביכולתם לעצור את תהליך ההזדקנות הטבעי של הפנים.

התוצאות בניתוח מתיחת פנים הן עור פנים מתוח, ללא קפלים, שיפור ניכר במראה הצוואר, שיפור בקו הלסת ובקפל שמחבר בין האף לשפה ומראה אסתטי של פאות הלחיים וקו השיער שמאחורי האוזן.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח מתיחת בטן

אנשים רבים מוטרדים משומן בבטן, עודף עור, או מחולשת דופן הבטן, ואינם מצליחים להיפטר מהם בשיטות רגילות. במקרים רבים דיאטות רגילות אינן מצליחות לעצב את מראה הבטן, בפרט בקרב נשים שעברו הריונות, או אנשים שהפחיתו ממשקלם באופן משמעותי ונותרו עם עודפי עור מציקים.

מתיחת בטן היא הליך להסרת עודפי שומן ועור מבטן אמצעית ותחתונה, ויכולה להביא לשינוי דרמטי במראה בלט הבטן.

עם זאת, יש להביא בחשבון שטיפול זה מותיר בדרך כלל צלקת, המשתנה באורכה ובמראה הסופי, בהתאם לנתונים המקוריים של המטופל או המטופלת. במקרים מסוימים יכולה להישאר צלקת ממותן למותן, אך לרוב מתיחת בטן מותירה צלקת בחלק התחתון של הבטן, במיקום הניתן להסתרה על ידי בגד ים או תחתונים.

ניתוח מתיחת בטן מתאים גם לנשים וגם לגברים שבריאותם הכללית תקינה, ומספק תוצאות אסתטיות.
ההליך מתאים מאוד לנשים לאחר מספר לידות, אשר עברו מתיחות חוזרות של העור ושל שרירי הבטן, לעיתים עד כדי יצירת קפל או סינר בטני וסימני מתיחה.

מומלץ לבצע ניתוחים למתיחת בטן כשמשקל הגוף במצב יציב וצפוי להישאר כך בתקופה הנראית לעין. לאנשים בתהליך דיאטה אשר צפויים לאבד ממשקלם ולנשים המתכננות להיכנס להריון, מומלץ להגיע לסוף התהליך ביצוע הטיפול.

ההחלטה הסופית לגבי ביצוע הטיפול והיקפו המדויק מביאה בחשבון את מצבו הפיזיולוגי האישי של המטופל.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח הגדלת חזה

שדיים גדולים הם סמל מובהק לנשיות ולחושניות, אך לא כולן התברכו בהם. נשים רבות בעלות חזה קטן חשות פגיעה בדימוי הנשי שלהן, ברמת הביטחון העצמי ובשביעות הרצון מגופן.

ניתוחי הגדלת שדיים מאפשרים הגדלת נפח השד בעזרת שתלי סיליקון (עד שתי מידות בחזייה), בהתאם לרצונות המטופלת ולפרופורציות הפיזיולוגיות שלה.

ניתוחי הגדלת שדיים מבצעים רק לאחר שהשד הגיע לבשלותו, כלומר ברוב המקרים מעל גיל 17 – 18 שנים. עם זאת, במקרים בעייתיים במיוחד, שבהם השד או השריר שתחתיו אינם צומחים כלל, או במקרים של חוסר סימטריה בולט, ניתן לבצע תיקונים גם בגיל מוקדם יותר.

הניתוח מתאים לנשים צעירות שסובלות מתת-התפתחות של השדיים או לנשים המעוניינות בשדיים גדולים יותר. כמו כן, הניתוח מתאים לנשים אחרי לידות הסובלות מהתרוקנות השדיים ומעוניינות להחזיר להם את צורתם המקורית על ידי מילויים. במקרה כזה, אם ישנם עודפי עור משמעותיים וצניחה של הפטמה, קרוב לוודאי שיהיה צורך בביצוע הרמת שדיים מסוג כלשהו. ניתוח כזה שונה מהגדלת שדיים רגילה.

במהלך פגישת הייעוץ המנתח מכוון את המטופלת ומסייע לה לקבל את ההחלטות הנכונות והמתאימות לה ביותר. תפקידו להתאים למטופלת באופן מיטבי את גודל השתלים, את סוג הניתוח ואת מיקום החתך להחדרת השתל בהתאם למבנה גופה, אורח חייה וגורמים נוספים הנלקחים בחשבון.

מיקום החתך

שלוש הדרכים המקובלות למיקום החתך להחדרת השתל הן בקפל השד התחתון, או בגבול העטרה התחתון, או בבית השחי. החתך בקפל השד התחתון הוא המקובל ביותר, היות שהוא מאפשר למנתח את השליטה הטובה ביותר, לצד היותו כמעט בלתי נראה (אם הוא מבוצע במדויק). חלק מהמנתחים מעדיפים לבצע חתך בבית השחי, בעיקר משום שהוא מוסתר עוד יותר.

במרפאות אלה כל השיטות נהוגות, ומיקום החתך מותאם לכל מטופלת בהתאם להחלטה המשותפת שהתקבלה בפגית הייעוץ עם המנתח.

מיקום השתל

מיקום השתל בחזה, או כפי שהוא קרוי בשפה מקצועית, “מנח השתל”, ימוקם באחד משני אזורים אפשריים – מעל לשריר בית החזה או מתחתיו. לכל שיטה יתרונות וחסרונות.

מנח תת-שרירי – יתרונות הנחת שתלים מתחת לשריר הם משמעותיים, משום שבשיטה זו קיים פחות סיכוי להרגיש את השתל. גם תופעות של אי סדירות פני השתל (“קפלים”, או “גלים”) הן נדירות יותר בשיטה זו. בנוסף, גם הסיכון לצניחת השד נמוך מאוד כשהשתל במנח תת-שרירי.

לצד זאת, לא תמיד נכון להשתמש במנח-תת שרירי לשתלים. הוא מתאים בעיקר לשדיים גבוהים יחסית, ללא עודף עור ניכר ועם פטמות במנח גבוה. משך הזמן להשגת תוצאת הניתוח מושלמת הוא ארוך יותר במנח תת-שרירי, וכן תהליך השיקום הוא ארוך ומורכב יותר, ומצריך התנתקות מחיי היומיום. בשיטה זו התוצאה הראשונית אינה יפה וטבעית, ונדרשים כ-3 חודשים עד להשגת תוצאה מלאה.

מנח על-שרירי – תוצאת הניתוח מידיות, והשיקום מהיר יותר. חסרונותיו הם שהוא מתאים יותר לשדיים נפולים או בעלי בסיס צר.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

צוות מרפאות אלה בראשות ד”ר שפירא יעניק לכל מטופלת את הייעוץ וההכוונה המקצועיים הטובים ביותר, כדי שהבחירות תהיינה מתאימות, נכונות ומחמיאות ביותר עבורך.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח הרמת חזה

לאחר הריונות, הנקה, השמנת יתר או הרזיה נוטים השדיים לצנוח ולהראות מרוקנים. המראה מתסכל נשים רבות, בפרט בלבישת בגדי ים ונשים רבות אף חשובת מבוכה וחוסר ביטחון כשהן חופשות שדיים במצבים אינטימיים מול בן הזוג.

ניתוח הרמת שדיים מסייע בהחזרת מראה שדיים זקורים, מלאים וצעירים. במידת הצורך ניתן לבצע במסגרת ניתוח להרמת שדיים גם הקטנת גודל העטרה (העור הכהה מסביב לפטמה), ובכך לתרום לפרופורציות יפות ואסתטיות יותר בשד.

כשניתוח מבוצע כהלכה, התוצאות נשמרות במשך שנים, אם כי לאורך הזמן והמשך תהליכי הזדקנות, תיתכן צניחה מחודשת.

הניתוח להרמת שדיים מתאים לנשים בריאות באופן כללי, ותוצאות הטובות ביותר מושגות בנשים עם שדיים קטנים צנוחים. עקרונית ניתן להרים שדיים בכל הגדלים, אך ככל שהשד קטן יותר אחוזי ההצלחה גדולים יותר.
ההמלצה לנשים המעוניינות להמשיך ללדת היא בדרך כלל לדחות את מועד הניתוח לסיום פרק הלידות, מכיוון שהריונות ולידות עלולים לגרום לצניחה מחודשת בשדיים. עם זאת יש להדגיש כי ניתוח הרמת שדיים אינו פוגע בהריונות או בהנקה עתידיים.

קיימות מספר שיטות להרמת שדיים, אולם הפרוצדורה הנפוצה ביותר היא באמצעות ביצוע חיתוך מסביב לעטרה בלבד (אצל נשים בעלות שדיים קטנים וצניחה מועטה), או בתוספת חתך אנכי לכיוון הקפל שמתחת לשד (נהוג אצל נשים בעלות שדיים גדולים וצניחה מורגשת יותר). דרך החתך סביב עטרה המנתח מבצע את העיצוב המחודש של השד, ועודפי העור מוסרים מתחת לפטמה ולעטרה.

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית משך ההתאוששות הצפוי הינו ימים ספרים עד שבועיים.

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח הקטנת חזה

שדיים גדולים מאוד שאינו פרופורציונליים למבנה הגוף גורמים לנשים רבות מעמסה גופנית ומנטאלית.

נשים עלות שדיים גדולים מאוד סובלות לעיתים מבעיות בריאותיות, כגון כאבי גב וצוואר, עיוות ועקמת של עמוד השדרה, בעיות נשימה, הופעת חריצים עמוקים בכתפיים כתוצאה מלחץ מתמשך של כתפיות החזייה, וכמו כן דלקות, גירויים ופטרת מתחת לקפל התת-שדי. בנוסף יתכנו בעיות אסתטיות, כמו חוסר סימטריה בשדיים והצטמצמות השדיים לאחר לידות והנקות כתוצאה מירידה באלסטיות העור.

אצל נערות צעירות ששדיהן הגיעו למדדים גדולים, הדבר יכול להוות גורם מפריע במישורים שונים, כמו קושי בהתאמת בגדים ובפעילות ספורטיבית. לצד אלה מתווספות בעיות פסיכולוגיות, כגון פגיעה בביטחון עצמי, חרדה ובושה. שדיים גדולים באופן לא פרופורציונלי, במיוחד אצל נשים צעירות ונערות, עלולים לגרום למבוכה, חוסר נוחות וחוסר בטחון עד כדי הפרעה חברתית ואי רצון להשתתף בפעילויות חברתיות.

מטרתו של ניתוח להקטנת גודל השדיים הוא להתרים את החזה למבנה הגוף. במהלך הניתוח מסירים שומן, רקמת שד ועור, ומעצבים שד קטן יותר ובעל מראה מוצק ויציב.

במידת הצורך, ניתן להקטין בניתוח את גודל העטרה (האזור הכהה מסביב לפטמה), ולהתאים אותה לגודל השד החדש. תוצאת הניתוח היא שדיים קטנים יותר, קלים וזקופים, המתאימים לממדי גופה של המטופלת.

ניתוח להקטנת שדיים מתאים לנשים בוגרות, אשר מבינות את מהות הניתוח ואשר ציפיותיהן מהניתוח ריאליות ביחס לתוצאות אשר ניתן להשיג. ראוי לציין שהקטנת שד אינה מומלצת לאישה שבכוונתה להניק.

הניתוח מבוצע בהרדמה …. משך ההתאוששות הצפוי ….

הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/07/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח הרמת עפעפיים

ניתוח הרמת עפעפיים משפר את מראה העיניים ואת הראיה בו זמנית. במהלך הניתוח מסלקים את עודף העור מהעפעף העליון והתחתון, את השקיות מתחת לעיניים, מרימים את זווית העין החיצונית וממלאים את השקע שמתחת לעפעף התחתון.

11/06/2015 / No Comments קרא עוד

ניתוח שאיבת שומן

לפעמים גם אחרי שניסינו את מיטב הדיאטות שונות והקפדנו על אימוני ספורט סדירים, עדיין נותרים אזורים שבהם נותרים עודפים עקשניים המסרבים לעזוב.

שאיבת שומן היא טכניקה שנועדה לעזור בעיצוב הגוף ולשפר את מבנהו על ידי סילוק השומן אזורים בגוף שמהם אפשר לשאוב שומן לרבות בטן, מותניים, ישבנים, ירכיים, ברכיים זרועות, סנטר, לחיים וצוואר.

ניתוחי שאיבת שומן מבוצעים בעולם למעלה משלושים שנה, והם נעשים בטוחים ומוצלחים יותר עם התקדמות הטכנולוגיה והידע הרפואי.

ניתוחי שאיבת שומן מיועדים לטיפול באזורים מוגדרים ולא להפחתת משקל כללית. לכן הם מתאימים לאנשים בוגרים בריאים סדרך כלל, בעלי משקל גוף רגיל עם כיסי שומן באזורים מוגדרים ועוד אלסטי.

אמנם גיל אינו מהווה מגבלה, אולם לאנשים צעירים מובטחות תוצאות טובות יותר, שכן ככל שעור צעיר כך הוא אלסטי יותר ושומר על צורתו לאורך זמן.

יש להביא בחשבון כי למטופלים עם מחלות רקע כגון סכרת, מחלות לב, מחלות ריאה, בעיות בכלי דם או כאלה שנותחו באזור השאיבה בעבר הסיכון מהטיפול הוא גבוה יותר.

ניתוח שאיבת שומן מבוצע בהרדמה …. וההתאוששות אורכת בדרך כלל מספר שבועות בודדים.

לפני קבלת ההחלטה יש להיוועץ ברופא לגבי אופי הטיפול וההחלמה הצפויה. הצוות הרפואי של מרפאות אלה, בראשות ד”ר שפירא, ישמח לעמוד לרשותכם לצורך הכוונה וייעוץ אישי.

01/01/2015 / No Comments קרא עוד

צוות המרפאה

ד״ר אייל שפירא

ד"ר אייל שפירא, מומחה בניתוחים פלסטיים, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן.

סיון בריל

יועצת ראשית

חגית גבסי

זימון פגישות ויעוץ