%d7%99%d7%95%d7%9c%d7%99

הרשימות של יולי

כמה פעמים בחייכם הסתכלתם במראה ולא אהבתם את עצמכם? זהו שלא מעט. תמיד השאלה מתחילה אם הייתי יותר גבוהה, אם הייתי יותר רזה, אם הייתי יכולה לשנות את האף |חזה |קמטים |עפעפיים |בטן |ירכיים , אולי אפסל את עצמי מחדש. טוב, לא צריכים להגזים, אבל בהחלט אומנות העיצוב משולבת בתוך כירורגיה פלסטית, כך שכמעט כל אחת ואחד מאתנו יכול לבקש לעצב את גופו וזאת בהחלט אומנות הרופא המטפל.

מה אני הייתי בוחרת? כמובן הרמת חזה וניתוח עפעפיים.

הוזמנתי להכיר מקרוב את “מרפאות אלה ELLA”לטיפולי רפואה כירורגית שהן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא,מבכירי הפלסטיקאים בישראל.

מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול פתרונות וטיפולים אסתטיים בתחומי כירורגיה פלסטית, אסתטיקה רפואית רפואת לייזר, פלסטיקה-גניקולוגית, כירורגיה משחזרת ועוד.

החזון של דר’ אייל שפירא, הוא לשדרג לנו את איכות החיים, באמצעות מגוון פתרונות אסתטיים שיגרמו לנו להרגיש נפלא, ויחזירו לנו  את תחושת הסיפוק וההנאה מעצמנו לאורך זמן.

כל תהליך טיפולי מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה אנו לומדים להכיר את הצרכים וההעדפות האישיות  של המטופלים המקבלים מידע על מצבם הפיזיולוגי.

לאורך  כל הטיפול ועד לקבלת התוצאה הרצויה, צוות מרפאות אלה, מלווים אתכם באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת. הטיפולים במרפאות אלה מבוצעים בידי הרופאים הבכירים ביותר בישראל בתחום הפלסטיקה והרפואה האסתטית, ברמת  שירות ומקצועיות ללא פשרות.

הטיפולים מתבצעים ונעשים בשימוש עם טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ומבוססים על הפורמולות והתכשירים האיכותיים ביותר הקיימים והמאושרים ע״י ה – fda וה ce. וכולם מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.
הטיפולים כיום  מאוד נגישים ולא מיועדים רק לאלפיון העליון. אחד מהטיפולים והמבוקש ביותר הוא טיפול חוטים – שיטת אפטוס” (APTOS), מתיחת פנים באמצעות חוטי APTOS. חוטים דקיקים מחודרים מתחת לעור ומעודדים את הגוף לייצר באופן טבעי סיביי אלסטין וקולגן, המותחים את הפנים. לאחר מכן החוטים מתפוגגים ונעלמים. ההליך פשוט, קצר, בהרדמה מקומית, בטוח והתוצאות הן משמעותיות – ונשמרות לפחות ל-3 שנים.
הטיפול מתאים ומותאם לנו מאוד, מהסיבה שכיום אנו כל הזמן זזים ממקום למקום ואין לנו אוויר לנשימה , לא מוכנים יום אחד להישאר בבית גם אם מדובר בניתוח קוסמטי. אם אנו יכולים לצאת להפסקה של שעה -שעתיים ולטפל בעור פנינו, לתקן ולהצעיר את העור הפנים – כרטיס הביקור שלנו, ומיד אח”כ לחזור למשרד מבלי שיבחינו מה עברנו, למעשה אין יותר מאושרים מאתנו.

מלבד הטיפול הזה ישנם עוד מספר טיפולים של רפואה אסתטית:

טיפולי פיגמנטציה בלייזר

מילוי ועיבוי שפתיים

בוטוקוס

הזרקת בוטוקס לטיפול בהזעת יתר

הרמת גבות

בניית קו הלסת התחתונה

עיצוב הסנטר

הזרקות חומצות היאלורוניות למילוי קמטים

בתחום כירורגיה פלסטית ניתוח שאיבת שומן הינו הניתוח המבוקש והנפוץ ביותר. כיום קיים טיפול שאיבת שומן בלייזר, שילוב חדשני המקצר את זמן ההחלמה, מפחית סיכונים ומותיר את האזור המטופל חלק ומוצק לכל החיים!

הרבה פעמים שאיבת השומן היינה רק להרזיה אלא לפיסול מחדש של האזור, לדוגמא: לאחר דיאטה , ניתוח לעיתים שינוי אסתטי מהווה נקודת מפנה בחיים. אצל אנשים רבים שדרוג המראה של אזור או אזורים מסוימים בפנים או בגוף הוא גורם חשוב להעלאת הביטחון העצמי לשביעות רצון, ומייצר תחושת סיפוק נפלאה.

בדיוק לשם כך פועל תחום הכירורגיה הפלסטית, מגוון ניתוחים פלסטיים לאזורים שונים בפנים וגוף, למטרות שיפור אסתטי וקוסמטי או לשיפור התפקוד הגופני.

הניתוחים מבוצעים באמצעות טכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הכירורגיה הפלסטית, תוך הקפדה על טיפול ופיקוח מקצועי קפדני, המבטיחים למטופלים תוצאות מעולות וחזרה מהירה לשגרה.

ניתוחים נוספים: עפעפיים |ניתוח אוזניים |ניתוח אף |הגדלת חזה |הקטנת חזה |עיצוב ירכיים |עיצוב זרועות |מתיחת פנים |מתיחת בטן |הרמת שדיים וכירורגיה משחזרת

אחד מהתחומים בתחום הפלסטיקה שנשים מוכנות לדון ולטפל זה:

פלסטיקה גינקולוגית.

אכן ניתן להתרשם ממרפאות אלה בשירות נעים ואוהד, המרפאה מצוידת במכשירים מהדור החדש. היא ממוקמת בבית אסיה בת-אביב, מול בית משפט השלום.

לפוסט בבלוג לחץ כאן

Share The Story