תתאהבו בעצמכם מחדש

מרפאות אלה לטיפולי רפואה אסתטית הן פרי חזונו של ד”ר אייל שפירא, מבכירי הפלסטיקאים בישראל.

מרפאות אלה מציעות תחת קורת גג אחת מכלול פתרונות וטיפולים אסתטיים בתחומי כירורגיה פלסטית, אסתטיקה רפואית, רפואת לייזר, גניקו-פלסטיקה, כירורגיה משחזרת ועוד.

על פי התפיסה הטיפולית שמוביל ד”ר אייל שפירא, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן, אתם הלקוחות מצויים במרכז העשייה.

החזון שלנו הוא לשדרג לכם את איכות החיים, באמצעות מגוון פתרונות אסתטיים שיגרמו לכם להרגיש נפלא, ישפרו לכם את ההרגשה האישית ויחזירו לכם את תחושת הסיפוק וההנאה מעצמכם לאורך זמן.

אנחנו וצוות הרופאים שלנו עומדים כאן לרשותכם, כדי להתאים עבורכם באופן המדויק והנכון ביותר את הטיפול או את חבילת הטיפולים המיטבית.

לשם כך, כל תהליך טיפולי מתחיל בפגישת ייעוץ מקצועית, שבמהלכה אנו לומדים להכיר את הצרכים וההעדפות האישיות שלכם ומקבלים מכם מידע על מצבכם הפיזיולוגי.

מרגע כניסתכם למרפאה, לאורך הטיפול ועד לקבלת התוצאה הרצויה, אנו מלווים אתכם באופן אישי ומספקים מענה לכל שאלה או התייעצות נוספת.

כל הטיפולים במרפאות אלה מבוצעים בידי הרופאים הבכירים ביותר בישראל בתחום הפלסטיקה והרפואה האסתטית, תוך הקפדה על רמות שירות ומקצועיות ללא פשרות ועמידה בסטנדרטים בינלאומיים.

כל סוגי הטיפולים שלנו עושים שימוש בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ומבוססים על הפורמולות והתכשירים האיכותיים ביותר הקיימים והמאושרים ע״י ה – fda וה ce.

וכולם מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.

הודות לצוות המומחים שלנו ובזכות טיפול רפואי ופיקוח מקצועי קפדני, נהנים ללקוחותינו משביעות רצון גבוהה ביותר וחוזרים במהירות לשגרת חייהם.


 

 


צוות המרפאה

הבריאות שלכם ראשונה בסדר העדיפויות של מומחי מרפאת אלה.
צוות המומחים המנוסה של המרפאה יעניק לכם רפואה ברמה הגבוהה ביותר.

ד״ר אייל שפירא

ד"ר אייל שפירא, מומחה בניתוחים פלסטיים, מייסד מרפאות אלה והעומד בראשן.

סיון בריל

יועצת ראשית

חגית גבסי

זימון פגישות ויעוץ